قوانین حمل و نقل فروشگاه اینترنتی بی بی چوب

  • نحوه ارسال محصولات
  • نحوه بسته بندی محصولات

ارسال محصولات:

ارسال محصولات به شهر های مختلف به دو گروه متفاوت به شرح زیر تقسیم بندی می شوند:

۱. لجستیک خودرو های سبک: این گروه شامل خودرو های سبک باری شهری و بین شهری می باشد که مخصوص شهر های استان تهران و مازندران  و شهر های نسبتا نزدیک استان مازندران مانند گرگان و یا رشت می باشند.

در صورتی که سفارشات شما نیاز به نصب داشته باشند و محصولاتتان نیز توسط لجستیک خودرو های سبک ارسال شود، خدمات نصب در محل برای سفارش شما پشتیبانی خواهد شد.  محل تحویل محصولات درب ورودی ساختمان می باشد.

۲. لجستیک خودرو های سنگین: خودرو های سنگین معمولا شامل کامیون های بزرگ با گنجایش بالا می باشند که سفارشات مخصوص شهر ها و استان های دور تر را حمل و تحویل می دهند.

ارسال محصولات برای شهرستان با توجه به نوع محصول و محل دریافت مشتری متفاوت بوده و زمانبندی آن طبق قوانین باربری می باشد.

همچنین با توجه به تنوع محصولات و ماهیت کالا، محصولات به دو شیوه ارسال خواهد شد. تعرفه هر یک از دو گزینه مطابق با تعرفه باربری خواهد بود.

۱- ارسال محصول شرکت به باربری (خرده بار) و تحویل آن در نزدیک ترین باربری شهر شما مشتری موظف به دریافت محصول از باربری می باشد.

۲- ارسال به صورت روباری با ماشین های مخصوص مبلمان و تحویل درب ساختمان یا نزدیک ترین مکان که ماشین امکان تحویل داشته باشد.

توجه: برای شهرستان هایی که تردد ماشین کمتر بوده زمان ارسال کمی بیشتر خواهد شد تا باربری ماشین مخصوص یافته و ارسال را انجام دهند.

بسته بندی محصولات:

بیشترین آسیب های به وجود آماده در حمل و نقل محصولات صنف چوبی ناشی از عدم استفاده از ضربه گیر های مختلف بوده است. به همین دلیل تمامی محصولات (از تخت و سرویس خواب تا شلف دیواری) همگی در کارخانه با استفاده از نایلون های حباب دار ضخیم و ضربه گیر های کارتنی قوی بسته بندی و وکیوم می شوند. بنابراین خیالت بابت بسته بندی راحت باشد.